Hande Erçel röportaj vermek istemedi: Ne konuşayım ki?

Bige Önal, geçtiğimiz gün Etiler’de yer alan bir mekanda yakın arkadaşı ve meslektaşı Hande Erçel ile birlikte objektiflere takıldı. 1 Şubat’ta doğum gününü kutlayan ve 33 yaşına ‘Merhaba’ diyen Önal’ın, Erçel ile bir araya gelerek yemek yedikleri öğrenildi.

Mekandan birlikte çıkan yakın arkadaşlardan Hande Erçel, muhabirlerin sorularına “Neredeyse her gün röportaj yapıyoruz. Konuşacak bir şey kalmadı. Ne konuşayım ki? Bugünlük beni mazur görün” dedikten sonra aracına binerek oradan ayrıldı.

“DOĞUM GÜNÜM KONUSUNDA ÇOK HASSASIM”

Bige Önal ise “Dinleniyorum, senaryoları okuyorum, her şey yolunda gidiyor” diyerek gazetecilerle konuştu.

Doğum günüyle ilgili konuşan güzel oyuncu, “Doğum günlerimi kutlamayı çok seviyorum, kimisi pek önemsemez ama ben çocukluğumdan bu yana doğum günüm konusunda çok hassasım. Ben çok önemsediğim için de etrafımdaki dostlarım sağ olsunlar özen gösteriyorlar” açıklamasında bulundu.

“EN UNUTAMADIĞIM HEDİYE ANNEMDEN”

En unutamadığı hediyenin ne olduğu da sorulan ünlü isim, “En unutamadığım hediyeyi annemden (Mine Baysan) almıştım. Bir tablo hediye etmişti, çok sevinmiştim, benim için en değerli hediye o tablodur” diye konuştu.

“SETLERDE KURALLARIM YOK”

Bugüne kadar hayal ettiği bütün rollerde oynadığını söyleyen Önal, şu ifadeleri kullandı:

Hiçbir zaman karakter konusunda kurallarım olmadı, beni heyecanlandıran her karakteri oynarım, setlerde de dhiç kurallarım yoktur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x