Nef Arsa, Antalya’da Yatırımcıları Karşılamaya Hazırlanıyor

Nef Arsa, değerli lokasyonlarda hayata geçirdiği arsa projeleriyle adından söz ettirirken, şimdi de Türkiye’nin her yerindeki arsa portföyünün tanıtım ve satış operasyonları yürütmek üzere Antalya’da bulunan yeni satış ofisini hizmete açtı. Antalya  merkezin en işlek ve popüler caddelerinden biri olan  Portakal Çiçeği Bulvarı’nda misafirlerini ağırlayacak olan satış ofisi, Nef Arsa’yı daha geniş kitlelere ulaştırma misyonu taşıyor.

Sakarya’dan Assos’a, Beynam’dan Kaz Dağları’na, Çanakkale Köseler’den Dikili’ye Türkiye’nin benzersiz noktalarında alıcılarıyla buluşan Nef Arsa’nın geniş ve çeşitli proje yelpazesi artık Antalya ofiste yatırımcıları ağırlayacak.

Konut satışlarında Antalya üçüncü sırada, arsada da potansiyeli yüksek

Nef Arsa Satış Direktörü Emre Erkan, yatırım yapmayı düşünen müşterilere daha iyi ve kaliteli hizmet sunma amacıyla Türkiye genelinde birçok şehirde yeni ofisler açtıklarını belirtti. Nef Arsa’ya büyük bir talep olduğuna dikkat çeken Erkan, “Bugün itibariyle Dikili’den Çanakkale Assos’a, Ankara Beynam’dan Sakarya’ya geniş bir arsa portföyümüz bulunuyor. Bizim için önemli bir lokasyon olan Antalya ofisimizi de açmış bulunuyoruz. Yıl sonuna kadar Türkiye ve Avrupa’nın çeşitli şehirlerinde yeni Nef Arsa ofisleri açmayı hedefliyoruz. Böylece, Türkiye ve Avrupa genelinde 100’den fazla satış noktasında, tüketicilere Nef Arsa ürünlerini ulaştırarak, arsa konusunda doğru yatırımı yapmalarını sağlayacağız.” dedi. 

Antalya, popülasyonu açısından Türkiye’nin en kalabalık beşinci kenti. Yine geçtiğimiz yılın TÜİK verilerine göre yaklaşık 128 milyar 815 milyon TL gayrisafi yurtiçi hasıla (GSYH) değeri ve bu değerden aldığı %2,55 pay ile Türkiye’nin en büyük altıncı ekonomisi konumunda. Antalya, konut satışlarında İstanbul ve Ankara’nın ardından üçüncü sırada.

Patentli Fold Village üniteleri ile kullanım esnekliği

Nef Arsa, arsa piyasasında sadece kuralları değiştirmekle kalmayıp, aynı zamanda yatırıma yeni bir perspektif sunan bir “paylaşım modeli” ile dikkat çekiyor. Çanakkale’den bir arsa satın alan bir kişi, Nef Arsa’nın portföyünde bulunan Sakarya, Ankara veya İzmir’deki arsaları da kullanma fırsatı buluyor. Bu yaklaşım, yatırımcılara “Kışın bir yerde, yazın diğerinde” kullanma esnekliği sağlıyor. Nef’in patentli Fold Village üniteleri, hem şehir yaşamının avantajlarını hem de doğanın güzelliklerini bir araya getirerek, insanlara daha ulaşılabilir hale geliyor. Ayrıca, eğitimden sağlığa, spor faaliyetlerinden sanata kadar birçok alanda yaşam kalitesini artırmayı hedefleyen bir yaklaşımla sunuluyor.

Sakarya, Assos, Ankara Beynam, Kaz Dağları, Çanakkale Köseler, Lüleburgaz ve Dikili arsalarında satışlar devam ederken, tüm Nef Arsa lokasyonlarında %10 peşinat, %0,99 oranında banka kredisi fırsatı ve 24 aya varan vade seçeneklerinden yararlanarak hayalinizdeki doğal yaşama sahip olmak mümkün.   Nef Arsa’da doğayla iç içe, huzurlu ve mutlu bir yaşam kurma olasılığına müstakil bir evde yaşamanın özgürlüğünü de ekleniyor. Nef Arsa, modüler ev sistemlerinin Nef mimari tasarım ve uygulama güvencesi ile gerçekleştirilmesini mümkün kılıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x